SPŠE » Pro studenty » Suplování
Předchozí: Pátek Následující:


Suplování Úterý 02.05.2017

Změny v rozvrzích tříd:

Ve výjimečných případech si škola vyhrazuje právo změnit suplování během dne v rámci stálého rozvrhu hodin. Při domlouvání soukromých záležitostí musí žáci s touto skutečností předem počítat.

Třída Hodina Předmět Skupina Učebna Typ Supluje/Vyučuje Chybí
E1.A 6.hod MAT (122) supluje Suriaková Blanka Vb
E1.B 5.hod NJn NJ (121) změna Hádková Yvetta
5.hod OAn OA (119B) změna Slámová Dana
I1.C 3.hod OA O1 (122) změna Formanová Jana
7.hod HSc At (038) navíc Leipert Adolf
7.hod HSc Bt (039) navíc Řehulka Josef
7.hod HSc Ct (042) navíc Hellebrand Petr
7.hod HSc At odpadá Hb
7.hod HSc Bt odpadá Lp
7.hod HSc Ct odpadá Řl
8.hod HSc Bt (039) navíc Řehulka Josef
8.hod HSc Ct (042) navíc Hellebrand Petr
8.hod HSc At (038) navíc Leipert Adolf
8.hod HSc At odpadá Hb
8.hod HSc Bt odpadá Lp
8.hod HSc Ct odpadá Řl
9.hod HSc Bt (039) navíc Řehulka Josef
9.hod HSc At (038) navíc Leipert Adolf
9.hod HSc Ct (042) navíc Hellebrand Petr
9.hod HSc At odpadá Hb
9.hod HSc Bt odpadá Lp
9.hod HSc Ct odpadá Řl
I1.D 5.hod NJ NJ (121) změna Hádková Yvetta
7.hod AJ AJ2 (113) změna Seifertová Radmila
L1.E 1.hod AJ AJ1 (119B) změna Aoudj Lenka
1.hod AJ AJ2 (114) změna Slámová Dana
3.hod BIO (311) změna Čermák Martin
4.hod MAT (311) změna Lacinová Libuše
7.hod CHE (311) přesun ‹‹ Čermák Martin z 8.hod
8.hod CHE přesun ›› na 7.hod
9.hod CHE AJ2 (311) navíc Čermák Martin
9.hod CHE odpadá Čm
10.hod CHE AJ2 (311) navíc Čermák Martin
E2.A 1.hod EN přesun ›› na 5.5. (Pá) 1.hod
5.hod MAT (113) změna Suriaková Blanka
6.hod AJ AJ2 (113) změna Formanová Jana
6.hod AJ AJ1 (119B) změna Aoudj Lenka
I2.B 2.hod ELE (113) změna Řehulka Josef
3.hod AJ AJ2 (113) změna Slámová Dana
3.hod AJ AJ1 (119B) změna Aoudj Lenka
5.hod OA OB (112) změna Moravcová Miluše
8.hod IKT At (216) přesun ‹‹ Vedral Jaroslav z 3.5. (St) 9.hod
8.hod IKT Bt (112) přesun ‹‹ Ryšánek Dennis z 3.5. (St) 9.hod
9.hod IKT At (112) navíc Ryšánek Dennis
9.hod IKT Bt (216) navíc Vedral Jaroslav
I2.C 4.hod AJ AJ2 (119A) změna Slámová Dana
5.hod FYZ (311) změna Řehák Česlav
7.hod OA OC (114) změna Formanová Jana
I3.B 1.hod ČJL (113) změna Adámková Martina
2.hod AJ As (117) změna Slámová Dana
4.hod ON (120) změna Hádková Yvetta
I3.C 2.hod AJ AC (119B) změna Moravcová Miluše
2.hod AJ As (117) změna Slámová Dana
3.hod PRA At (130) navíc Čepička David
3.hod PRA Bt (132) navíc Bureš Jakub
3.hod PRA At odpadá Bu
3.hod PRA Bt odpadá Če
4.hod PRA Bt (132) navíc Bureš Jakub
4.hod PRA At (130) navíc Čepička David
4.hod PRA At odpadá Bu
4.hod PRA Bt odpadá Če
5.hod ON (120) změna Vaněčková Iva
6.hod MAT (121) změna Bažantová Jana
L3.D 1.- 11. hod Odborná praxe
E4.A 1.- 11. hod Maturita
I4.B 1.- 11. hod Maturita
I4.C 1.- 11. hod Maturita
L4.D 1.- 11. hod Maturita
Předchozí: Pátek Následující:

Parser suplování verze 2.0 beta - testovací režim
Pro prohlížení aktuálního suplování můžete použít ATOM/RSS čtečku, data jsou k dispoziti ve formátu ATOM 1.0 na adrese http://www.uzlabina.cz/akumulator.atom [Valid Atom 1.0]
Pokud chcete využívat data ve vlastních aplikacích, je také možné použít XML soubor http://www.uzlabina.cz/suplovani.xml.