SPŠE » Pro studenty » Suplování
Předchozí: Pátek Následující:


Suplování Pondělí 26.06.2017

Změny v rozvrzích tříd:

Ve výjimečných případech si škola vyhrazuje právo změnit suplování během dne v rámci stálého rozvrhu hodin. Při domlouvání soukromých záležitostí musí žáci s touto skutečností předem počítat.

Třída Hodina Předmět Skupina Učebna Typ Supluje/Vyučuje Chybí
E1.A 1.hod MAT (201) změna Suriaková Blanka
2.hod FYZ (203) změna Bažantová Jana
3.hod AJ AJA (119B) změna Hilton Simon
4.hod ZPV (035) změna Waissiová Marie
5.hod ZE (204) změna Vorba Vladimír
6.hod AJ AJA odpadá Sf
7.hod ZSV odpadá Hd
E1.B 4.hod ZE (204) změna Řehulka Josef
6.hod AJ AJB odpadá Hi
7.hod IVT odpadá Su
I1.C 2.hod ZSV (111) změna Hádková Yvetta
3.hod MAT (202) změna Bažantová Jana
4.hod FYZ (203) změna Bažantová Jana
6.hod SW odpadá Su
7.hod AJ AJ1 odpadá Sf
7.hod AJ AJ2 odpadá Sv
I1.D 1.hod UPG AJ1 odpadá Bu
2.hod UPG AJ1 odpadá Bu
4.hod MAT (201) supluje Suriaková Blanka Lc
5.hod HSc Ct (038) navíc Leipert Adolf
5.hod HSc Bt (042) navíc Hellebrand Petr
5.hod HSc At (039) navíc Řehulka Josef
5.hod HSc At odpadá Hb
5.hod HSc Bt odpadá Lp
5.hod HSc Ct odpadá Řl
6.hod HSc At odpadá Hb
6.hod HSc Bt odpadá Lp
6.hod HSc Ct odpadá Řl
7.hod HSc At odpadá Hb
7.hod HSc Bt odpadá Lp
7.hod HSc Ct odpadá Řl
L1.E 2.hod AJ AJ1 (119B) změna Hilton Simon
3.hod FYZ (035) supluje Řehák Česlav Lc
4.hod AJ AJ2 (119B) změna Hilton Simon
6.hod FYZ odpadá Řh
7.hod FYZ odpadá Řh
E2.A 1.hod DĚJ (203) výměna ‹‹ Seifertová Radmila z 5.hod
1.hod EN výměna ›› na 5.hod
2.hod MAT (202) změna Suriaková Blanka
4.hod ČJL (202) změna Vaněčková Iva
5.hod EN (127) výměna ‹‹ Fukátko Jaroslav z 1.hod
5.hod DĚJ výměna ›› na 1.hod
6.hod TV AJ1 odpadá Bl
6.hod TV AJ2 odpadá Sm
8.hod IKT AJ1 odpadá Ko
9.hod IKT AJ1 odpadá Ko
I2.B 1.hod PRA a (039) supluje Fukátko Jaroslav Re
2.hod PRA a (039) supluje Fukátko Jaroslav Re
3.hod MAT (311) změna Waissiová Marie
6.hod UPG AJ2 odpadá Du
6.hod UPG AJ1 odpadá Fk
7.hod UPG AJ2 odpadá Du
7.hod UPG AJ1 odpadá Fk
8.hod UPG AJ2 odpadá Du
8.hod UPG AJ1 odpadá Fk
I2.C 1.hod PPV (112) změna Kotačka Ivan
6.hod MAT odpadá Lc
8.hod PRA c odpadá Re
9.hod PRA c odpadá Re
E3.A 2.hod EM (201) změna Vorba Vladimír
3.hod MAT (203) změna Suriaková Blanka
5.hod EKO (203) změna Vospálková Kateřina
6.hod EN odpadá Fu
7.hod TV odpadá Bl
I3.B 2.hod DP (127) supluje Šindelka Jiří Če
3.hod OS Bt (130) navíc Kotačka Ivan
3.hod OS At (220) navíc Stránský Václav
3.hod OS At odpadá Ko
3.hod OS Bt odpadá St
4.hod OS Bt (130) navíc Kotačka Ivan
4.hod OS At (220) navíc Stránský Václav
4.hod OS At odpadá Ko
4.hod OS Bt odpadá St
6.hod AJ AB odpadá Ao
6.hod AJ As odpadá Sv
I3.C 1.hod ČJL (204) supluje Havlíková Dana Če
3.hod ON (201) supluje Vaněčková Iva Če
6.hod AJ AC odpadá Mo
6.hod AJ As odpadá Sv
7.hod TV Chl odpadá Sm
L3.D 2.hod EKO (204) supluje Vospálková Kateřina Lc
7.hod ČJL odpadá Bk
E4.A 1.- 11. hod Maturita
I4.B 1.- 11. hod Maturita
I4.C 1.- 11. hod Maturita
L4.D 1.- 11. hod Maturita
Předchozí: Pátek Následující:

Parser suplování verze 2.0 beta - testovací režim
Pro prohlížení aktuálního suplování můžete použít ATOM/RSS čtečku, data jsou k dispoziti ve formátu ATOM 1.0 na adrese http://www.uzlabina.cz/akumulator.atom [Valid Atom 1.0]
Pokud chcete využívat data ve vlastních aplikacích, je také možné použít XML soubor http://www.uzlabina.cz/suplovani.xml.


zavřít
PROGRAM ERASMUS+ VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017

PROGRAM ERASMUS+ VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017: